7/24 Aylık Araç Kiralama hizmeti!

İstanbul bölgesinde araç kiralamanın yanı sıra uzun dönem, aylık, yıllık olarak ta araç kiralayabilme imkânına sahip oluyorsunuz. Aylık araç kiralama minimum 30 günü içeren kiralamalar olduğu gibi uzun dönem kiralamalar ise bu süreyi daha da uzatabilmekte. Aylık kiralama yapan firmaların hizmet olanakları oldukça geniş yapıdadır. 
Ucuz aylık araç kiralama yapmak isteyenler, ilgili firmaların web sitelerini takip edebilirler. Aylık araç kiralamak sizleri günlük araç kiralama derdinden kurtarıyor. En önemlisi aylık araç kiralaması yaptığınız da istediğiniz aracı minimum 1ay kullanma şansına sahip oluyorsunuz. Günlük kiralamalarda dilediğiniz araçları bulmak bazen zor olabiliyor. Bu kiralama sizleri bu zor durumdan çekip alıyor. 
Eğer aylık, uzun dönem aracınızı işletmeniz adına kiralama yaparsanız, KDV si kadar verginizden düşme imkânı yakalıyorsunuz. Araçların bakımları, vergisi, kaskosu ve daha çok şey ilgili firma tarafından karşılanıyor. Siz sadece aracı kullanmanın keyfini yaşıyorsunuz.
Peki, İstanbul’da aylık araç kiralama yapabilmek için neler gerekli? Sorusunun yanıtını da sizlerle paylaşalım.

Araç Kiralama Şirketi
Comet Rent a Car olarak sizlere dilediğiniz aracı uygun fiyatlarla sunmayı hedefliyoruz. Uzun dönem ya da aylık araç kiralamanıza ilişkin kampanyalar sunuyoruz. Dilerseniz aylık- uzun dönem taleplerinizi bizlere yazılı olarak bildirebilirsiniz. Aylık araç kiralamalarınızda sizlere konforlu, zengin filomuz sayesinde dilediğiniz araç gruplarını temin etme şansını sunuyoruz. 
7/24 hizmetimiz sayesinde dilediğiniz an destek hattımızdan araç ve hizmetlerimiz hakkında bilgi alabilirsiniz. Aylık  araç kiralama İstanbul’da aylık araç kiralamanın tek adresi Comet Rent A Car. Sizlere hizmet vermekten daima gurur duyuyor.

Comet Çağrı Merkezi

Çağrı merkezimiz 7/24 Hizmet vermektedir...