Filo Kiralamanın Avantajları

FİLO KİRALAMANIN AVANTAJLARI

Para Kazanın

Araç alımlarında kullanacağınız parayı işinizde kullanın, işinizi büyütün. Size para kazandırmayacak bir aktifin (araba gibi) bilançonuzda yer almasına izin vermeyin.

Araç alımı için şirket özkaynağını mı kullanacaksınız, gelin bu para ile yatırım yapın, yaptığınız yatırımdan gelen gelirle kiraladığınız araçların bedelini ödeyin, sermayeniz cebinizde kalsın.

Araç alımı için bankadan taşıt kredisi mi alacaksınız? Sonra aldığınız krediye faiz mi ödeyeceksiniz? Aracınız için bankadan kredi kullanmayın gelin istediğiniz aracı kiralayın, boşu boşuna faiz ödemeyin.

Vergi Avantajlarından Faydalanın

Aracınızı kiraladığınızda, yapacağınız ödemelerin tamamını gider yazabilirsiniz.

Pazarlık Yapmadan İndirim Alın

COMET FİLO-RENT A CAR sizlere sunduğu fiyat avantajlarından faydalanın. COMET FİLO-RENT A CAR Türkiye'de satılan markaların devamlı alıcısı konumunda olduğundan, distribütör firmalardan ve araç üreticilerinden yüksek indirimler alabilmektedir. Comet aldığı bu indirimleri müşterilerine sunduğu kiralama fiyatlarına da yansıtır. Siz hiç pazarlık yapmadan indirimlerden faydalanır, kazançlı çıkarsınız.

KOBİ'ler de Araç Kiralıyor

Eskiden sadece büyük şirketlere tanınan Operasyonel Filo Kiralama avantajlarından COMET FİLO-RENT A CAR İster bir araba ,ister yüz araba projesiylede artık küçük ve orta boy işletmeler de faydalanıyor. Kiralamak istediğiniz araç sayısı bir tane bile olsa COMET RENT A CAR size çok özel imkanlar ve hizmetler sunuyor.

Taksit

İhtiyacınız olan aracları kiralayın işletmenizden ani nakit çıkışı olmasın; taksit, taksit kullandıkça ödeyin. Araçların eskidiğini düşündüğünüzde sözleşmenizi yenileyin, size yeni araçlar verelim; taksit, taksit ödemeye devam edin.

Araç kiraladığınızda, şirketinize uzun dönemli bir iş ortağı seçmiş olursunuz. COMET, servis kalitesiyle, finansal gücüyle, Pazar tecrübesiyle, deneyimli çalışanları, 3.600’i aşan araç filosuyla, Yüzde yüz yerli öz sermayesiyle Operasyonel Filo Kiralama sektöründe seçebileceğiniz en iyi iş ortağıdır COMET FİLO-RENT A CAR

Sabit Ödeme

COMET FİLO'dan araç kiraladığınızda her ay ödemeniz gereken belli bir kira tutarı vardır, bütçenizi, planınızı ödeyeceğiniz kiraya göre yapabilirsiniz. COMET FİLO'dan araç kiraladığınızda kötü sürprizlerle karşılaşmazsınız, kaza, tamir bakım sigorta masraflarını ödemeniz gerekmez. Filonuzla ilgili giderler aydan aya farklılık göstermez.

Personelden Kazanın

Filonuzun idaresi için ekstra personel alımı yapmayın. Mevcut çalışanlarınız filonuzun idaresi ile vakit kaybetmesin

Eğitim Olanaklarından Faydalanın

Personeliniz için COMET FİLO nın sağladığı güvenli sürüş eğitimi gibi eğitim olanaklarından faydalanın.

Vergi Avantajlarından Faydalanın

Aracınızı kiraladığınızda, yapacağınız ödemelerin tamamını gider yazabilirsiniz.

En Güvenilir İş Ortağınız COMET FİLO-RENT A CAR

Araç kiraladığınızda, şirketinize uzun dönemli bir iş ortağı seçmiş olursunuz. COMET, servis kalitesiyle,finansal gücüyle, Pazar tecrübesiyle, deneyimli çalışanları, 3.600’i aşan araç filosuyla, Yüzde yüz yerli öz sermayesiyle , Operasyonel Filo Kiralama sektöründe seçebileceğiniz en iyi iş ortağıdır COMET FİLO RENT A CAR.

 

Comet Çağrı Merkezi

Çağrı merkezimiz 7/24 Hizmet vermektedir...