Hakkımızda

Comet Türkiye, Araç kiralayan müşterilerini Comet Rent A Car ailesinin bir ferdi olarak görüyor, güven ve iyi hizmet sunmak için tüm Comet Türkiye ekibi olaraka var gücümüzle 7/24 çalışıyoruz. 

Comet rent a car Türkiye'de gelişen oto kiralama sektöründe en büyük olamayı degil en iyisi olayı hedeflemiştir.Yapılan araştırmalarda çıkan sonuçlar şaşırtıcı ve bir o kadarda ulusal menfaatlerimiz açısından sevindiricidir ,oto kiralama hizmetlerinin Türkiye genelinde kullanımı hızla yaygınlaşmaktadır. Araç kiralama hizmeti alan müşterilerimizin oranı yaklaşık %32'lere ulaşmış olması ile beraber ülkemiz de rent a car, otokiralama hizmetlerine  talep artmaktadır. İstanbul havalimanın açılması ile beraber Comet rent a car da İstanbul havalimanın da yerini almıştır. Oto kiralama sektöründe COMET RENT A CAR TÜRKİYE olarak uluslararası paydaşlarımızla birlikte büyüyen Türkiye ekonomisine layık hizmet vermek için elimizden geleni yapmaktayız. Verdiğimiz hizmetleri sadece kiraladığımız araçlarla sınırlandırmayıp, konaklama, transfer ve lüks araç kiralamaları ile de desteklemekteyiz.

Türkiye'de ve dünyada her sektör gibi, araç kiralama sektörü de büyük bir gelişim geçirmektedir. Gelişen ekonomik dinamikler içerisinde Comet Türkiye Rent A Car ve Filo Kiralama olarak, bizler de alt yapı ve online hizmet yatırımlarımızı yükselterek yapmaktayız. Bu yatırımlar sizlere hizmet, bizlere de oto kiralama sektöründe memnuniyet olarak geri dönmektedir.

Oto kiralama sektörüne kazandırdığımız diğer bir yenilik ise rezervasyon ofisimiz tarafından sunulan 7/24 hizmet ve müşteri destek hattımızdır. Egitimli Filo kiralama ve rent a car konusunda uzman müşteri memnuniyetinin bilincindeki personelimiz  teknik ekibimiz, müşterilerimize hizmet veren araçlarımızı gerekli olan 106 nokta kontrollerini yaparak hizmete hazır hale getirmektedirler. Faaliyet gösterdiğimiz oto kiralama sektörünün büyüyor olması Comet Rent A Car ekibi olarak hem Türkiye adına hem de müşterilerimize yeterli hizmeti sunabilme noktasında bir iç huzuru yaşatmaktadır. Bu başarı şüphesiz sadece Comet Türkiye Rent A Car‘a ait değil, bizi tercih eden müşterilerimize de aittir. Gösterdikleri anlayış ve olumlu geri bildirimleri olmasaydı biz Comet Türkiye Rent A Car olarak bu seviyede hizmet veren bir rent a car firması olamayabilirdik. Bu nedenle hiçbir zaman saygınlığından şüphe etmediğimiz bizleri destekleyen artık müşteri degil bir misafir olarak gördügümüz sizlere COMET TÜRKİYE Ailesi adına teşekkürü bir borç biliriz.

Comet Çağrı Merkezi

Çağrı merkezimiz 7/24 Hizmet vermektedir...