Marmaris

Marmaris Türkiye'nin güneybatı sahilinde Ege ve Akdeniz'in buluştuğu noktada Muğla iline bağlı bir liman kentidir Marmaris. Muhteşem denizi, koyları ve plajları, gece hayatı, alışveriş imkanları, restoranları, su ve doğa sporları ve güzel konaklama imkanları ile Marmaris  Türkiye'nin en önemli turizm merkezlerinden biridir. Marmaris, aynı zamanda Ege kıyılarının da en büyük tatil yeri konumundadır. Her yıl yüzbinlerce yerli ve yabancı turist Marmaris'e gelmektedir.

Marmaris'in muhteşem plajları ve denizinde güzel bir gün geçirmek, Marmaris'in aqua ve su parklarında eğlenceli bir gün geçirmek, Marmaris gece hayatı, Marmaris den Dalyan'a tekne turuna katılmak, Cip Safari turu, günübirlik Marmaris koylarını gezdiren tekne turlarına katılmak, Marmaris'in masmavi denizin de su sporları yapmak, dağ bisikleti ile Marmaris ve çevresini gezmek, Marmaris Köy Turu'na katılmak ve Marmaris'in güzel restoranlarında yeme içme keyfi sürmek, araç kiralayarak koyları keşfetmek Marmaris'te yapılabilecek en iyi aktiviteler arasındadır.

Marmaris'in muhteşem plajları, Marmaris aqua ve su parkları, Marmaris Kalesi, Dalyan, İçmeler beldesi, Turunç beldesi, Kleopatra Adası ve Plajı,  Marmaris Müzeleri, Marmaris'in Çevre Köyleri ve Kızkumu Plajı, Marmaris'te gezilip görülmesi gereken yerlere rent a car - araç kiralama yaparak kolayca gidebilirsiniz

Comet Çağrı Merkezi

Çağrı merkezimiz 7/24 Hizmet vermektedir...