Hakkımızda

Comet Türkiye, Araç kiralayan müşterilerini Comet Rent A Car ailesinin bir ferdi olarak görüyor, güven ve iyi hizmet sunmak için tüm Comet Türkiye ekibi olaraka var gücümüzle 7/24 çalışıyoruz. 

Oto kiralama hizmeti yaklaşık 25-30 yıldır aktif bir şekilde Türkiye genelinde kullanılmakda ve giderek yaygınlaşmaktadır. Araç kiralama sektörü 2005 - 2009 yılları arasında çok yüksek bir büyüme kazanmış ancak, küresel kriz sebebi ile büyüme oranı düşmüştür.Son üç  yıldır rent a a car sektörü büyme ivmesini tekrar yakalaşmıştır. Geride bıraktığımız 2014 yılının ilk 10 ayında ortalama  milyar TL’lik araç yatırımı ile Türkiye'de oto kiralama bütçesi 12 milyar TL’ye seviyelerine çıkmıştır. Diğer bir şaşırtıcı ve bir o kadarda ulusal menfaatlerimiz açısından sevindirici olan araştırma sonucu ise, oto kiralama hizmetlerinin Türkiye genelinde kullanılmaya hızla devam etmekte olması ve hizmet alan müşteri oranının yaklaşık %32'lere ulaşmış olmasıdır. Araştırma sonuçları götermektedir ki ülkemiz de rent a car, otokiralamaya talep artmaktadır. Oto kiralama sektöründe COMET RENT A CAR TÜRKİYE olarak uluslararası paydaşlarımızla birlikte büyüyen Türkiye ekonomisine layık hizmet vermek için elimizden geleni yapmaktayız. Verdiğimiz hizmetleri sadece kiraladığımız araçlarla sınırlandırmayıp, konaklama, transfer ve lüks araç kiralamaları ile de desteklemekteyiz.

Türkiye'de ve dünyada her sektör gibi, araç kiralama sektörü de büyük bir gelişim geçirmektedir. Gelişen ekonomik dinamikler içerisinde Comet Türkiye Rent A Car ve Filo Kiralama olarak, bizler de alt yapı ve online hizmet yatırımlarımızı yükselterek yapmaktayız. Bu yatırımlar sizlere hizmet, bizlere de oto kiralama sektöründe memnuniyet olarak geri dönmektedir.

Oto kiralama sektörüne kazandırdığımız diğer bir yenilik isezervasyon ofisimiz tarafından sunulan 7/24 hizmet verme imkanı ve müşteri destek hattımızdır. Egitimli Filo kiralama verent a car konusunda uzman müşteri memnuniyetinin bilincindeki personelimiz ve  teknik ekibimiz, müşterilerimize hizmet veren araçlarımızı gerekli olan 106 nokta kontrollerini yaparak hizmete hazır hale getirmektedirler. Faaliyet gösterdiğimiz oto kiralama sektörünün büyüyor olması Comet Rent A Car ekibi olarak hem Türkiye adına hem de müşterilerimize yeterli hizmeti sunabilme noktasında bir iç huzuru yaşatmaktadır. Bu başarı şüphesiz sadece Comet Türkiye Rent A Car‘a ait değil, bizi tercih eden müşterilerimize de aittir. Gösterdikleri anlayış ve olumlu geri bildirimleri olmasaydı biz Comet Türkiye Rent A Car olarak bu seviyede hizmet veren bir rent a car firması olamayabilirdik. Bu nedenle hiçbir zaman saygınlığından şüphe etmediğimiz bizleri destekleyen artık müşteri degil bir misafir olarak gördügümüz sizlere COMET TÜRKİYE Ailesi adına teşekkürü bir borç biliriz.

Size Özel

Fırsatlardan Faydalanmak İçİn