7/24 Destek

444 2 721
Filo Kiralamanın Avantajları

 

Araç alımlarında kullanacağınız parayı işinizde kullanın, işinizi büyütün. Size para kazandırmayacak bir aktifin (araba gibi) bilançonuzda yer almasına izin vermeyin.

Araç alımı için şirket özkaynağını mı kullanacaksınız, gelin bu para ile yatırım yapın, yaptığınız yatırımdan gelen gelirle kiraladığınız araçların bedelini ödeyin, sermayeniz cebinizde kalsın.

Araç alımı için bankadan taşıt kredisi mi alacaksınız? Sonra aldığınız krediye faiz mi ödeyeceksiniz? Aracınız için bankadan kredi kullanmayın gelin istediğiniz aracı kiralayın, boşu boşuna faiz ödemeyin

 

Aracınızı kiraladığınızda, yapacağınız ödemelerin tamamını gider yazabilirsiniz.

 

COMET FİLO-RENT A CAR sizlere sunduğu fiyat avantajlarından faydalanın. COMET FİLO-RENT A CAR Türkiye'de satılan markaların devamlı alıcısı konumunda olduğundan, distribütör firmalardan ve araç üreticilerinden yüksek indirimler alabilmektedir. Comet aldığı bu indirimleri müşterilerine sunduğu kiralama fiyatlarına da yansıtır. Siz hiç pazarlık yapmadan indirimlerden faydalanır, kazançlı çıkarsınız.

 

Eskiden sadece büyük şirketlere tanınan Operasyonel Filo Kiralama avantajlarından COMET FİLO-RENT A CAR İster bir araba ,ister yüz araba projesiylede artık küçük ve orta boy işletmeler de faydalanıyor. Kiralamak istediğiniz araç sayısı bir tane bile olsa COMET RENT A CAR size çok özel imkanlar ve hizmetler sunuyor.

 

İhtiyacınız olan aracları kiralayın işletmenizden ani nakit çıkışı olmasın; taksit, taksit kullandıkça ödeyin. Araçların eskidiğini düşündüğünüzde sözleşmenizi yenileyin, size yeni araçlar verelim; taksit, taksit ödemeye devam edin.

Araç kiraladığınızda, şirketinize uzun dönemli bir iş ortağı seçmiş olursunuz. COMET, servis kalitesiyle,  finansal gücüyle,  Pazar tecrübesiyle, deneyimli çalışanları, 3.600’i aşan araç filosuyla, Yüzde yüz yerli öz sermayesiyle Operasyonel Filo Kiralama sektöründe seçebileceğiniz en iyi iş ortağıdır COMET FİLO-RENT A CAR

 

COMET  FİLO'dan araç kiraladığınızda her ay ödemeniz gereken belli bir kira tutarı vardır, bütçenizi, planınızı ödeyeceğiniz kiraya göre yapabilirsiniz. COMET FİLO'dan araç kiraladığınızda kötü sürprizlerle karşılaşmazsınız, kaza, tamir bakım sigorta masraflarını ödemeniz gerekmez. Filonuzla ilgili giderler aydan aya farklılık göstermez.

 

Filonuzun idaresi için ekstra personel alımı yapmayın. Mevcut çalışanlarınız filonuzun idaresi ile vakit  kaybetmesin.

 

Personeliniz için COMET FİLO nın sağladığı güvenli sürüş eğitimi gibi eğitim olanaklarından faydalanın.

 

Aracınızı kiraladığınızda, yapacağınız ödemelerin tamamını gider yazabilirsiniz.

 

Güvenilir İş Ortağınız COMET FİLO-RENT A CAR

Araç kiraladığınızda, şirketinize uzun dönemli bir iş ortağı seçmiş olursunuz. COMET, servis kalitesiyle,finansal gücüyle,  Pazar tecrübesiyle, deneyimli çalışanları, 3.600’i aşan araç filosuyla, Yüzde yüz yerli öz sermayesiyle , Operasyonel Filo Kiralama sektöründe seçebileceğiniz en iyi iş ortağıdır COMET FİLO RENT A CAR.